NieruchomościTechnologie

Blachy idealne do zadań specjalnych

Blachy idealne do zadań specjalnych

Poszukujesz godnego zaufania przedsiębiorstwa ukierunkowanego na sprzedaż blachy trudnościeralnej oraz części do różnego rodzaju maszyn? Idealnie trafiłeś! Nasza firma znajdująca się na rynku od wielu lat niezmiennie zachowuje najwyższą jakość świadczonych usług. Firma będąca na rynku nieprzerwanie już od roku 1990. Na początku specjalizowała się w konstrukcjach stalowych budowli religijnych i wytwórni o charakterze przemysłowym.

Z upływem czasu zakres firmy zmienił kierunek między innymi na zakłady kopalni, a także na przemysł związany z budową. Punktem przełomowym dla firmy był rok 2006, w którym to nawiązano współpracę z Hutą SSAB mającą swoją siedzibę w Szwecji. Podpisanie w 2008 r. umowy partnerskiej między zakładami pozwoliło naszej firmie na zostanie pierwszym w Polsce członkiem HARDOX WEARPARTS.

Stale rosnące zapotrzebowanie docierające z wielu gałęzi przemysłowych na najwyższej jakości blachy trudnościeralne ukształtowało działalność firmy znanej w tej chwili ze sprzedaży oraz produkcji blach Hardox.

Czym więc charakteryzują się nadmienione blachy?

Niewątpliwie stopem żelaza z węglem z którego zostały wykonane. Stalą uznawaną za najbardziej trwałą na świecie, która oprócz niskiego zużycia jest także podatnym w obróbce materiałem. Znakomicie poddaje się ona zarówno spawaniu jak i cięciu czy gięciu. Jedną z priorytetowych oraz najistotniejszych cech produktów Hardox jest ich wytrzymałość.

Wysoka trwałość i odporność na ścieranie, daje gwarancję znacznie dłuższej żywotności elementów maszyn które zostały wytworzone z blachy. Wydłużona żywotność przenosi się z kolei na zwiększoną efektywność, gdyż ograniczona ilość zepsuć nie tworzy przesunięć w trakcie wykonywania prac. Mniejsza wadliwość to zaś mniej zbytecznych obciążeń finansowych powstających podczas naprawiania szkód. To jedynie przykłady zalet wynikających z bycia w posiadaniu elementów wykonanych z tak bezkonkurencyjnego materiału jakim jest stal trudnościeralna.

Obecnie nasza oferta dociera do szerokiej liczby nabywców na terenie całego kraju. Dla naszych klientów dostępne są między innymi blachy Hardox 400, Hardox 450, Hardox 500, Hardox 550, Hardox 600, zachowujące różne wartości utwardzenia stali. Poza tym oferta posiada także wysoce wytrzymałe blachy Hardox Extreme przeznaczone do zadań specjalnych i blachy Hardox HiTemp zachowujące swoje właściwości w temperaturach 300-500°C. Wyposażane w najlepsze produkty są między innymi kopalnie podziemne, kamieniołomy, a także gałęzie gospodarki związane z budową dróg oraz recyklingiem. Ponadto blachy trudnościeralne z sukcesem stosowane są przez nas do produkcji takich części jak lemiesze.

Zarówno przedsiębiorcy korzystający z urządzeń z lemieszami, jak i rolnicy uprawiający swoje gospodarstwa rolne znajdą u nas najwyższej jakości części. Nasze produkty, w tym lemiesze to pełne poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancja solidnie wykonanej pracy bez niepotrzebnych barier.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą produktową możesz odwiedzić nas w stacjonarnym punkcie sprzedażowym. Nasi fachowi pracownicy z najlepszą dbałością wesprą Cię podczas wyboru najlepszego produktu. Z kompletną ofertą możesz zapoznać się również zaglądając na stronę internetową naszej firmy do czego serdecznie zachęcamy.