Nieruchomości

Mieszkania deweloperskie w górach

mieszkania deweloperskie w górach

Jelenia Góra to turystyczna miejscowość, która umiejscowiona jest w samym centrum Kotliny Jeleniogórskiej. Nowy deweloper zaczął dużą budowę w Kotlinie Jeleniogórskiej, pod nazwą Osiedle Dębowe i już niedługo pojawią się mieszkania deweloperskie. Ulokowanie nowoczesne osiedle w Jeleniej Górze przyciąga nowych mieszkańców. Osiedle Dębowe to doskonała inwestycja na na przyszłe lata.

W Jeleniej Górze rozbudowuje się nowe i komfortowe osiedle wielorodzinne. Mieszkania mają wspaniały widok na Jelenią Górę.

Nowe mieszkania w Jeleniej Górze przygotowywane są przez doświadczonego dewelopera Amrobud. Mieszkania z windą i tarasem, znajdują się na zamkniętym osiedlu.

Ciekawa lokalizacja, dostępność zabudowy turystycznej i innowacyjne rozwiązania, to atuty tej inwestycji. Deweloperskie mieszkania Jelenia Góra są częściej kupowane przez studentów, ponieważ są w dobrej lokalizacji, są zaprojektowane przez projektantów i mają wiele zalet.

Karkonosze to wyjątkowa lokalizacja, bowiem znajduje się tu wiele punktów turystycznych, takich jak: zabytki, trasy spacerowe i baseny. Nowa inwestycja powstaje niedaleko szkół, sklepów, stacji PKP, ale także w spokojnej części miasta.

Atrakcje Jeleniej Góry to kolorowy plac ratuszowy, stare kościoły, punkty widokowe i rozbudowane zaplecze kulinarne. W Jeleniej Górze jest kilka akademii, co sprawia, że jest zapotrzebowanie na lokale na wynajem.

Karkonosze wybrało na urlop w ostatnich miesiącach miliony turystów z Polski, którzy wyszukują nocleg przez Airbnb. Atuty budowy to winda w klatce schodowej, piwnice lokatorskie, taras w każdym apartamencie, miejsca parkingowe i ciekawa lokalizacja.

Na nowe nieruchomości prościej dostać kredyt, dlatego tak szybko się sprzedają. W obecnych czasach nabycie nowego lokalu mieszkalnego, jest bardziej opłacalny niż remont starej nieruchomości.

Kotlina Jeleniogórska to świetne miejsce na górskie spacery, krajoznawczą jazdę rowerem i regenerację w termach.