Technologie

Skład opału w Jeleniej Górze

Poszukujesz taniego opału w Jeleniej Górze?

Nasz skład opału Jelenia Góra oferuje urozmaicony wybór najwyższej jakości paliw stałych. Niezależnie czy będą one wykorzystane przez Ciebie do celów gospodarczych, przemysłowych, czy technicznych zapoznaj się z nimi już dziś. Bez wątpienia węgiel będący jednym z najbardziej popularnych paliw jest opałem ochoczo wybieranym przez Polaków. To dość tani opał w Jeleniej Górze.

Oferta naszego składu pozwoli na wyszukanie węgla w wielu postaciach przystosowanych do różnorakich kotłów dostępnych na rynku. Najwyższej jakości węgiel opałowy dostępny jest w naszej firmie – Skład opału Jelenia Góra.

Oferujemy węgiel w postaci:

  • drobnego miału węglowego,
  • kostki,
  • orzecha,
  • ekogroszku.

Oprócz paliwa stałego w postaci węgla, oferujemy również drewno opałowe w tym też pelet. Czym on właściwe jest?

Pelet – tani opał w Jeleniej Górze

Pelet jest niczym innym jak granulatem powstałym z biomasy w procesie sprasowania wszelkiego rodzaju odpadów drzewnych. Najczęściej są to odpady pochodzące np. z tartaków lub stolarni. To dość tani opał Jelenia Góra.

Produkcja peletu ma ekologiczny charakter ze względu na fakt, że nie wykorzystuje do tego celu całych drzew, a wyłącznie ich pozostałości wynikające z przemysłu rolnego bądź leśnictwa. Zużycie wszelkich resztek pozostałych po obróbce drewna jest bardzo celnym rozwiązaniem korzystnie wpływającym na nasz ekosystem.

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji odnośnie węgla skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wyczerpujących informacji. Jesteś zaciekawiony naszą ofertą produktową?

Już dziś możesz odwiedzić nas w jednym z naszych stacjonarnych punktów sprzedażowych, gdzie nasi wyspecjalizowani pracownicy z najlepszą starannością pomogą w wyborze najlepszego surowca.

Zobacz również -> Kostka brukowa w bardzo dobrej cenie