Styl życia

Wesele w Karkonoszach

Wesele w Karkonoszach

Masz w planie zorganizować wesele bądź inne na równi ważne przyjęcie okolicznościowe? Życzyłbyś sobie aby wybrane miejsce znajdowało się w pięknej okolicy, a obiekt był gotów spełnić Twoje najśmielsze oczekiwania? Chcesz zorganizować wesele w Karkonoszach? Dobrze trafiłeś! Nowa Prowincja to idealny wybór, który pozwoli stworzyć cudowne wspomnienia ważnych dla Ciebie chwil.

Mieszcząca się w Krainie Wygasłych Wulkanów pełnej urzekającej natury i tajemniczych zakątków będzie wymarzonym miejscem, które z pewnością mile zaskoczy Twoich gości. Postaramy się aby każda z zaplanowanych przez Państwa uroczystości stała się czasem niezwykłym i godnym zapamiętania.

Bez względu na rodzaj przyjęcia jakie Państwa interesuje, z pełną radością pomożemy w zaplanowaniu najmniejszych jego drobiazgów. Uroczystość weselna w okolicach Jeleniej Góry, jubileusz, rocznica ślubu, przyjęcie komunijne, chrzciny, zjazd rodzinny…. Każda forma przyjęcia, wszystkie one przygotowane w Nowej Prowincji nabiorą unikatowego charakteru!

Idealny obiekt na wesele w Karkonoszach

Obiekt ten posiada kilka specjalnie zaadoptowanych miejsc, które tylko czekają byśmy w jednym z nich wyprawili Twoją imprezę. Przepiękna Sala ślubna Jelenia Góra, będąca największym pod względem powierzchni pomieszczeniem do zorganizowania uroczystości najlepiej sprawdzi się w przypadku tych z udziałem dużej ilości osób jak np. weselnych, urodzinowych, imprez firmowych lub bankietów.

Poza tym dysponujemy również Salą Restauracyjną, oraz niewielką Salą Kominkową, które będą najlepszym rozwiązaniem dla bardziej kameralnych spotkań w małym gronie. Do wyboru jest również możliwość organizacji swojego przyjęcia w części zewnętrznej obiektu, gdzie czeka wspaniale zagospodarowany ogród z różnymi udogodnieniami.

Ogród przygotowany na każdą uroczystość

Na jego terenie znajdziemy między innymi starannie wykonaną Chatę Grillową idealnie nadającą się do wyprawienia zarówno poprawin jak i każdej innej imprezy mieszczącej się w określonej liczbie gości. Część ogrodowa obiektu oferuje również odpowiednio wygospodarowane miejsce do rozpalenia ogniska, które może być interesującą alternatywą np. dla zaplanowanego wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego.

Całości tego uroczego miejsca jakim jest Nowa Prowincja dopełnia nasza niezawodna i zawsze roześmiana obsługa, a także przepyszna regionalna kuchnia. Ludzie którzy wykonują swoją pracę z pełną pasją i oddaniem od początku do końca dopilnują wszystkiego podczas trwania przyjęcia. Jeżeli marzysz zatem o zorganizowaniu przyjęcia zachowującego najwyższą jakość, przyjdź do nas i dowiedz się więcej. Czekamy na Ciebie.

Gdzie dokładnie nasz znajdziesz?
Chrośnica 41
58-508 Jelenia Góra

Zobacz również -> Kostka brukowa w bardzo dobrej cenie